Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

yuMMy

yuMMy - foto poster

yuMMy
Yummy, yummo, džimy ako len chcete. Vlastným menom Matej. Momentálne sa snaží žiť v meste Zvolen, v ktorom sa prvý krát stretol s lomeným beatom. Ostal ním taký očarený až to pretrváva dodnes.

Biografia

Do dnb ho zasvätil ešte v tej dobe zvolenský začínajúci dj Subsriber. Do vtedy sa venoval hudbe ako techno, house, eurotrance. Však časy sa zmenili a pochopil jeho zmysel života a vybral si cestu vtedy nepoznanú dá sa povedať zahalenú rúškom tajomstva. Jeho prvé party  ako každého Zvolenčana boli s názvom SPIRAL. Lenže takému labužníkovi drum and bass ako je yummy nestačili len jablká z jedného stromu v rajskej záhrade a tak ako sa hovorí húsenica dostala krídla a začal absolvovať menšie výlety do PD (BASS), PE (TRIDENT), LV (Bassic Instinct), NZ (BLACKRAIN), (BREAK IT).

V PD spoznal dnes dosť známeho Dušana aka DJ SCHYZO a už vtedy sa vedelo že títo dvaja típci budú mať život spolu prepletený. Kým čas plynul tak aj v  hlavách ako schyzo a yummy vŕtalo že neostanú len poslucháčmi, ale budú odovzdávať myšlienku,  ktorá je hodná veľkého obdivu pod značkou ELEVATOR CREW. Ako sa hovorí viac hláv viac rozumu, a tak ruku k dielu pridal DJ SPIKE tz. otec  a DJ MATHOS. V súčasnosti  sa yummy venuje  djingu prostredníctvom DJ KONZOLY a notebooku.

Jeho obľúbené pod žánre veľkospektrálneho štýlu drum and bass sú: Liquid funk, Jump up, Clownstep, Ambient, Techstep. Najvýznamnejšie osobnosti z dnb scény pre neho sú: High Contrast, London Elektricity, Alix Perez, Mutt, Rockwell, Chase and Status, Matrix and Futurebound,  DJ Baron, DJ Clipz, DJ Hazard, Noisia, Teebee, Spor, ED Rush and Optical, Break, Audio a mnoho ďalších.

https://www.myspace.com/yuminko
https://www.myspace.com/elevatorcrewinfo
https://www.elevatorcrew.mypage.cz

Základné informácie

DJ pseudo:
yuMMy
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Kontaktné informácie

Web:
https://www.facebook.com/pages/-ELEVAT...
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

URBAN FLA(E)SH DNB # 2 -xmas edition

Klub, dátum:
Klub 77, 16.12.2011
Mesto, štát:
Banská Bystrica, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

yuMMy