Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Yvel & Tristan

Yvel & Tristan - foto poster

Yvel & Tristan
Toto producentské duo z Maďarska sa na scéne objavilo pred siedmymi rokmi. Na počiatku ocenila ich kvality tamojšia elektronická scéna. Uznanie si získali svojim progressive a deep housom plným emócii a melódií.

Biografia

Zdroj: Tiësto – Kaleidoscope world tour (04.06.2010)

Vo svojich začiatkoch zanechali dobrý dojem u všetkých fanúšikov elektronickej hudby najmä svojimi remixami. Tie zaujali aj ikonu maďarskej scény Chrissa, zakladateľa labelu Foundation records a formácie Quasar. Ten  ich požiadal  o remix prvého tracku Quasaru Together. Remix sa stal veľmi populárnym v celej Európe a do playlistu svojej Kiss100 Show ho zaradil aj John Digweed.

V tom istom roku vychádza aj ich prvý track Gaelic na labeli Eclectik. Naďalej pokračovala  spolupráca s Chrissom. Exkluzívne pre jeho kompiláciu Chriss The Trip vydávajú dve nové skladby. Pillow a Lifted. Pilow sa dostali aj ako prvý track z Maďarska na kompiláciu Global Underground. Od tejto doby sú medzinárodne stále úspešnejší. Získavajú si fanúšikov v celom svete, opäť remixujú pre Chrisa a stávajú sa obľúbencami Digweeda. Ich remix Snake Sedrica je vydaný aj v Spojených štátoch.

Doma ich môžete nájsť na plagátoch s mnohými zahraničnými hviezdami, na menších undergroundových parties alebo hrajúc pre niekoľkotisícové davy. V roku 2007 vydávajú svoju prvú kompiláciu ako časť série Justmusic.fm. Opätovne sú zaradení  do tracklistu Global Underground a to hneď dva krát. V roku 2009 pokračujú v produkovaní vlastných trackov a remixov, tento rok sa zatiaľ stihli prihlásiť s remixom Couldn't Be More Wrong od Evolve.

Audio / MP3 - na stiahnutie

Yvel & Tristan - Promo mix june 2010


Video

 

Ostatné informácie

V rokoch 2005-2008 ich bolo možné počuť na Proton rádiu, jednoznačne najlepšom rádiu s elektronickou hudbou na webe. Ich reputácia im umožnila vystupovať na mnohých akciách  a prominentných parties v Libanone, Bulharsku, Litve či Grécku. Vystupovali po boku Djov ako Steve Lawler, Jimmy Van M, Seb Fontaine, Desyn Masiello, Eelke Kleijn, Steve Porter, Chris Fortier, Özgür Can, Jonathan Lisle, Andy Moor, Stephane K, John Creamer, Audiofly, Johan Gielen, Roland Klinkenberg, a Marcus James.

Základné informácie

DJ pseudo:
Yvel & Tristan
Pravé meno:

Levente Nagy & Viktor SzlabyYvel & Tristan

Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • trance
  • progressive trance

Kontaktné informácie

Web:
https://www.myspace.com/yvelandtristan
E-mail:
neznámy
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Tiësto – Kaleidoscope

Klub, dátum:
Incheba, 4.6.2010
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

Yvel & Tristan