Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

The_And

The_And - foto poster

The_And
Vlastným menom Andrej Sítek. Už na základnej škole si zo zahraničných rádií nahrával skladby, ktoré bežne vo svojom okolí nepočul.

Biografia

Jednalo sa hlavne o rave a hardhouse. Jeho možnosti v hudobnej sfére však boli obmedzené nízkym vekom a slabým prístupom k hudbe. Zatiaľ ostal iba pri pasívnom počúvaní hudby. V tomto období ho začalo fascinovať DJ-jské umenie. Už onedlho sa mu podarilo navštíviť prvé techno akcie v Senici, kde konečne videl naživo hrať DJ-ov z gramofónov. Počas štúdia na strednej škole prešiel viacerými hudobnými štýlmi, na elektroniku načas zanevrel a počúval hlavne rock a punk.

Všetko sa ale zmenilo v roku 2002, keď sa zoznámil s DJ-om Bolek-om z agentúry Intertec promotion, ktorý ho začal podrobne zoznamovať s DJ-ingom aj s organizovaním tanečných parties. O rok neskôr začína v spolupráci s Intertec promotion organizovať vlastné akcie pod názvom ACUSTICA. Jeho cit k hudbe ste mali možnosť zaregistrovať na akciách ako naprílad STIGMA, PARADOG, Stereodrome či Overdose, na ktorých pôsobil aj ako osvetľovač. Postupne začína hrávať na menších aj väčších akciách takmer po celom Slovensku (Paradog startup, Doubledecker, Oxygen, Reaction Control, The_Echo, Codex, Spaceparade, BeeFree, Be Happy, Dance4Ever, Mysthica, Totálka, The_Floor, Acustica,... ). Hral popri menách ako Dave The Drummer, Westbam, Marko Nastic, Phil Walls, Came Lee, Lucca, Schimek, Agent, Toky, Boss,...

Zatiaľ ostáva najviac verný technu vo všetkých jeho podobách, s výberom dosiek a zvukom sa stále snaží byť „up to date“. V súčasnosti svoj zvuk najviac priblížil minimaltechnu a industrialu.

K príležitosti Spaceparade 2006 namixoval oficiálnu proggy-electro kompiláciu: The Pretty Dirty Sound Of Spaceparade. Svoj set si odohral aj v legendárnej relácii Club Lab na rádiu SiTy, alebo na protestnej akcii Vienna 2008 - Ten Years After.

Spolupracuje aj s webom Partyzona.sk, spolu s DJ-om Bekbim tvorí duo Clonegraphix. S dlhoročným kamarátom Karolom Krištofovičom založil projekt Naive Company, venujúci sa hudobnej, experimentálno-ambientnej elektro tvorbe. Spolu s miestnymi DJs sa podieľa na organizovaní kluboviek v meste Senica (Dance4Ever, Beseda u gramofonu, Sound of residents, SeBass).

Základné informácie

DJ pseudo:
The_And
Pravé meno:

Andrej Sitek

Dátum narodenia:
16.8.1984 (štvrtok)
Vek:
38 rokov
Hudobné štýly:
  • techno
  • tech house
  • progressive house/tribal house
  • electro

Kontaktné informácie

Web:
https://www.idj.cz/the-and
E-mail:
mrkwa@partyzona.sk
Telefón:
neznámy
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Sledujte novinky tohto DJa!

Pridať DJa do obľúbených - registrácia

Najbližšie vystúpenia

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce vystúpenia

Twisted

Klub, dátum:
Radosť, 18.2.2012
Mesto, štát:
Bratislava, Slovensko

Basement

Klub, dátum:
Gonzo Tavern (byvaly Pub 77), 12.11.2011
Mesto, štát:
Trnava, Slovensko

Only for fun

Klub, dátum:
Orlovňa club, 30.1.2010
Mesto, štát:
Skalica, Slovensko

Koncept Tatry festival (day 2)

Klub, dátum:
Plesnivec, 5.9.2009
Mesto, štát:
Štrbské Pleso - Tatry, Slovensko

Koncept Tatry festival (day 1)

Klub, dátum:
Plesnivec, 4.9.2009
Mesto, štát:
Štrbské Pleso - Tatry, Slovensko

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch

The_And